Příslušenství k příslušenství: Nejlepší Apple AirPods machršňůrky

9.2.2017

Nejen primární Apple produkty vytváří mezi výrobci příslušenství samostatný trh. Příslušenství od výrobců třetích stran se dá pořídit také k Apple příslušenství. K loni představeným sluchátkám Apple AirPods se tak například objevují nejrůznější propojovací šňůrky, které si dáte za krk, abyste sluchátka neztratili. Tady je 10 nejlepších z nich.

1.Spigen AirPod Strap

Spigen je leadrem mezi výrobci smartphone příslušenství. Jejich lehoučká šňůrka z trvanlivých materiálů zaručuje, že své AirPods nikdy neztratíte. Šňůrka má tvar připomínající stahovací pásek, je dlouhá 55,6 cm a díky clipu se vám v uklizeném stavu nebude rozmotávat. Materiál je polykarbonát a TPU (něco mezi pryžem a plastem). Je k dispozici v bílé a černé barvě. Koupíte ji na Amazonu za 10 dolarů.

2. AirEars AirPod Strap

AirEars se liší svých uchycením k samotným sluchátkám. Šňůrku na ně navlíknete kolmo, takže pak směřuje za krk a ne k bradě. To je praktičtější při běhu, v zimě s bundou s límcem a podobně. Je lehký, pevný a ne příliš dlouhý. Na Amazonu se prodává také za 10 dolarů.

 3. VIMVIP Silicone Strap

Tady už se dostáváme k celkem obyčejné, silikonové šňůrce. Silikon zaručuje, že nebudete mít žádnou vyrážku nebo podráždění kůže. Šňůrka je delší než ostatní, má 60 cm a nemá žádné zkracovací nebo připínací vychytávky. V balení najdete hned dvě. Celá sada je od 7,89 dolarů.

4. Shalwinn Sports Strap Wire Rope Connector (Černá)

Pokud nechcete Spigen, ale líbí se vám černá, můžete mít také obyčejnou silikonovou šňůrku v černé barvě. Nezpůsobí vám podráždění kůže, má délku 56 cm a stojí od 7,99 dolarů.

5. Stouch Sports Strap Wire Rope Connector

U této silikonové šňůrky si můžete vybrat buď normální bílý, nebo sportovní model, který ve tmě svítí. To není jediná zajímavost. Zajímavé je i uchycení sluchátek. Můžete si totiž vybrat z dvojího způsobu nasazení. Jeden způsob napíná volnou délku, zatímco druhý směřuje rovnou za krk podobně jako u AirEars. Momentálně stojí od 7,9 dolarů.

6. Proboths 30 inch Cotton Rope Strap

Suveréně nejdelší šňůrka z našeho výběru měří celých 75 centimetrů. Jejich uchycení připomíná šňůrku od brýlí vaší babičky a od ostatních se liší také materiálem. Bavlněná šňůrka může být vaše od 7,99 dolarů.

7. APPHOME AirPods Strap

Za cenu od 8,59 dolarů získáte také kolmo uchycenou, silikonovou šňůrku APPHOME ve sportovní barvě a k ní navíc cestovní krabičku, do které se vejdou také AirPods sluchátka ve své nabíječce.

8. i-Blason AirPods Strap

Šňůrky mohou řešit i problém s nesedícími sluchátky. Ne každý má standardní uši, proto je možné pořídit ke sluchátkům šňůrku, která jim kromě bezpečného propojení dodá také uchycení za horní okraj uší. Asi nejzajímavější vyrábí za 12,99 dolarů firma i-Blason a to hned v pěti různých barvách.

Napsat reakci

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *